قوانین لیستاچ

لیستاچ

قوانین سایت

کلیه عملکردهای لیستاچ مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران است، تمامی کاربران این پلتفرم اعم از اعضای سایت (افراد دارای اکانت) و کاربران غیر عضو نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین لیستاچ هستند و استفاده آنها از پلتفرم لیستاچ مساوی با پذیرش قوانین مذکور است. در صورتی که هر تغییری در قوانین لیستاچ صورت پذیرد، در همین صفحه منتشر می شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمرش از این پلتفرم به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

لیستاچ یک بستر خصوصی انتشار محتواست. حقوق مادی و معنوی هر محتوای تولید شده در این پلتفرم متعلق به ایجاد کننده آن محتواست. مسئولیت حقوقی هر محتوا در این پلتفرم نیز بر عهده ی تولیدکننده ی آن محتواست و لیستاچ به عنوان یک پلتفرم انتشار محتوا هیچ مسئولیتی در قبال نوشته های کاربرانش ندارد و همه عواقب احتمالی متوجه ایجاد کننده آن محتوا می باشد.

طبق این توافق نامه لیستاچ می تواند جهت رعایت قوانین بر اساس صلاحدید خود در محتواهای ارسالی کابران تصرف یا آنها را از روی پلتفرم حذف کند.

لیستاچ می تواند در صورت مشاهده رفتار یا محتوای خلاف قوانین با تشخیص خود حساب یا IP کاربر را محدود یا مسدود کند.

همه حقوق مربوط به پلتفرم لیستاچ متعلق به لیستچ است و هیچ کس اجازه هیچ گونه نسخه برداری از ظاهر، محتوا، قالب و کدهای آن را ندارد و در صورت مشاهده از طریق قانونی با متخلف برخورد صورت می گیرد.

حقوق مادی و معنوی داده ها و آمار تولید شده در پلتفرم لیستاچ متعلق به لیستاچ می باشد. هرگونه خزیدن (crawling)، نسخه برداری از اطلاعات، استفاده از داده ها و آمار و دسترسی به بانک اطلاعاتی لیستاچ، بدون مجوز کتبی لیستاچ ممنوع و دارای پیگرد قانونی می باشد.

کاربر در استفاده از این پلتفرم کاملا مختار می باشد و پیش از استفاده قوانین آن را مطالعه کرده و پذیرفته است، بنابراین هرگونه ضرر و زیان مادی و معنوی ناشی از استفاده از لیستاچ بر عهده ی کاربر است و لیستاچ در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.

در صورت مشاهده هر محتوا یا رفتار ناقض قوانین می توانید آن را به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت با آن برخورد لازم صورت گیرد.

آدرس ایمیل جهت ارتباط admin at listouch.com

loaderimage