درباره لیستاچ

لیستاچ

ارتقاء کیفیت

شناخت برترین ها

انتخاب برترین ها

هدف لیستاچ چیست ؟

نظر مستقیم اکثریت مردم یکی از بهترین معیارها برای سنجش کیفیت و عملکرد است، هنگامی که مردم در لیستاچ به گزینه های مورد علاقه خود در هر زمینه رای مثبت و به گزینه هایی با کیفیت پایین رای منفی می دهند و سیستم ما با شمارش نظرات مثبت و منفی به طور خودکار گزینه ها را رتبه بندی می کند، گزارشی معتبر، قابل اعتماد و پویا از آن موضوع در اختیار همه قرار می گیرد و باعث می شود یافتن با کیفیت ترین های هر حوزه ای از همیشه آسان تر شود. دو اتفاق مهم دیگر هم می افتد: گزینه های دارای رتبه پایین تر سعی می کنند با اصلاح ایرادهای خود در طول زمان رتبه های بالاتری کسب کنند، و گزینه های بالانشین هم سعی در تداوم جلب رضایت مخاطبانشان خواهند داشت و به این ترتیب با استفاده از لیستاچ و ثبت نظراتمان در بلند مدت شاهد ارتقاء کیفیت همه انتخاب های پیش رو در هر زمینه ای خواهیم بود.

50000+

بازدید ماهانه

22878

رتبه در ایران

205916 رای
تا کنون 205916 در لیستاچ ثبت شده که هر لحظه در حال تغییر میباشد. آراء شما تعیین کننده جایگاه آیتم ها در لیست ها و معیاری برای برتری آیتم یا آیتم های مد نظر شما بر آیتم های دیگر هر لیست است. رای دادن در لیستاچ نیاز به عضویت ندارد.
146 لیست
تا کنون 146 لیست در لیستاچ ساخته شده و وجود دارد که شما می توانید بدون عضویت به آنها رای دهید! لیست های در زمینه های مختلف سرگرمی و اجتماعی و فرهنگی و موضوعات بسیاری که در لیستاچ میتوانید آنها را دنبال کنید و در این لیست ها، به آیتم مورد نظر خود رای دهید. جایگاه هر آیتم در هر لیست با رای شما تعیین میشود. هم اکنون در مجموع ما 3416 آیتم در 146 لیست داریم.
Scroll Up
loaderimage